MEDİZONE Gıda Dağlık İlaç Tıbbi Malzemeler San.Tic. Ltd. Şti.

15/12/2016 tarihinde kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu tarihten itibaren yenilikçi bir yaklaşımla ülkemizin ilaç ve medikal sektörünün ihtiyaç duyduğu alanlarda projeler hazırlamakta ve ilgili kurumlara sunmaktadır. Şirketimiz halihazırda Ege Üniversitesi teknoparkında faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda ülkemizin konusundaki lider kuruluşlarından Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ile yapmış olduğu işbirliği protokolü çerçevesinde projelerini sürdürmektedir..

VİZYONUMUZ

İlaç , Medikal cihazlar ve Gıda Takviyesi ürünler kapsamındaki uygulama alanlarında; Dünya Standartlarında “Yenilikçi , Üretken ve Lider ” bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

İlaç , Medikal cihazlar ve Gıda Takviyesi ürünler kapsamında Ulusal, Avrupa Birliği ve Dünya normlarında geçerli mevzuatlar çerçevesinde ülkemizin sorunlarının giderilmesi yönünde ilgili sektörlerle işbirliği yapmak ve oluşturulan yenilikçi bilginin paylaşılmasıdır.

AMACIMIZ

İlgili sektörlerin gelişimine katkı sağlamak,İlgili sektörler arasındaki işbirliklerini geliştirmek, Yenilikçi projeler için gerekli olan fiziki ve teknik altyapıyı geliştirmektir..